אודות

דליה אגרסט

ליצירת קשר:

054-4622228

dalia.agrest@gmail.com

נחל דולב 88, רמת בית שמש.

דליה אגרסט – נעים להכיר… 

נשואה ואם לחמישה, מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית מוסמכת מטעם האגודה לטיפול זוגי ומשפחתי. בעלת תואר ראשון ושני בעבודה סוציאלית. 

אני חווה את החיים כמסע של צמיחה, למידה והתפתחות מתמדת. החיים מזמנים לנו אתגרים שונים, חלקם מעניינים ומספקים, חלקם קשים וכואבים. אני מאמינה שכל אתגרי החיים הנקרים בדרכנו, במהלך חיינו, הנם פתח והזדמנות לצמיחה והתפתחות, הזדמנות ללמוד עוד משהו על עצמי, לחשוף ולגלות עוד יכולות וכוחות הטמונים בי. הזדמנות להעמיק את הקשר, שלי עם עצמי, עם בוראי, ועם היקרים לי.

במהלך חיי חוויתי את מורכבות החיים בתחומים שונים ולמדתי איך לצמוח ממקומות של שבר וכאב. תמיכה וייעוץ בזמנים מאתגרים מסייעים מאוד להתמודד בזמן משבר וקושי, ובעיקר מסייעים להפוך את המשבר והקושי, להזדמנות של התפתחות, בנייה וצמיחה.

מתוך ניסיון אישי למדתי על יכולתו של האדם לצמוח ולרפא את עצמו.

אני מטפלת בשיטות שונות, בינהן EMDR, טיפול קצר מועד, טיפול דינאמי, חלקי אישיות, אימאגו  ועוד. אופן הטיפול נקבע בהתאם לבעיה שבגינה פנו לטיפול ואופים של המטופלים. שיטות שונות מתאימות לקשיים שונים ולאנשים שונים. לעיתים קרובות אשלב מספר שיטות על מנת להגיע לשנוי הרצוי ולתוצאות הטובות ביותר, בזמן הקצר ביותר.  

 

ניסיון מקצועי:

בחיי המקצועיים עסקתי בשלושה תחומים עיקריים:

  1. טיפול אישי, זוגי, משפחתי והדרכת הורים – התמודדות עם משברי חיים שונים, צמיחה והתפתחות ממשבר. 
  2. בריאות הנפש – ניהלתי מרכז ייעוץ למשפחות המתמדודות עם מחלת נפש במשפחה – טיפול אישי, זוגי ומשפחתי לבני משפחה המתמודדים עם מגוון מחלות נפש, כגון דיכאון, מאניה דפרסיה, סכיזופרניה, הפרעת אישיות , OCD, חרדות ועוד.  בנוסף ניהלתי את סניף "אנוש" בבית שמש, במהלך שנות עבודתי עם פגועי נפש ובני משפחותיהם, רכשתי נסיון רב בתהליכי שקום והחלמה של אנשים המתמודדים עם מחלת נפש, כמוכן, מצוי זכיוית לאנשים עם בעיה נפשית, שרותי שקום, סל שקום ותמיכה במהלך אשפוז פסיכיאטרי.  
  3. הדרכת מטפלים ואנשי מקצוע – במשך שנים הדרכתי מטפלים בתחום בריאות הנפש, השקום, והטפול הזוגי ומשפחתי. 

כעת אני עובדת בעיקר בקליניקה הפרטית שלי. בנוסף עובדת כפרילנס של משרד הבטחון עם משפחות שכולות. ופרילנס של קופת חולים לאומית. 

 

 

הקליניקה

הקליניקה

הקליניקה שלי ממוקמת במושב אדרת, בנוף השקט והפסטוראלי של עמק האלה. 10 דקות מבית שמש, 15 דקות מצור הדסה, 20 דקות מגוש עציון. 

בנוסף, יש לי קליניקה ברמת בית שמש, דולב 88. 

 

 

תחומי הטיפול בקליניקה

טיפול אישי

טיפול פסיכולוגי

טיפול פסיכולוגי מסייע לגלות את היכולת שלנו לשנות את עצמנו, להיטיב את חיינו, ולהתמודד טוב יותר עם קשיים ומשברים שהחיים מזמנים לנו>>>

טיפול זוגי

מרגישים שהזוגיות שלכם רחוקה ממה שחלמתם ורציתם? מרגישים שאתם חוזרים שוב ושוב על אותם הדפוסים שמרחיקים ופוגעים?..>>>

טיפול משפחתי

טיפול משפחתי

טיפול משפחתי מסייע ליצור שנוי במערכות היחסים ובדפוסי ההתנהגות במשפחה, במטרה להביא ליחסים בריאים, קרובים, ובטוחים.>>>

הדרכת מטפלים

הדרכת מטפלים

כל מטפל טוב חייב הדרכה טובה! הדרכה איננה פריבילגייה, היא חיונית להתפתחות המקצועית של כל מטפל, ותורמת להצלחת הטיפול...>>>